انواع لوله ها و کاربردهای آنها - لوله کشی گاز- لوله کشی ساختمان - تاسیسات ساختمان - لوله کشی

انواع لوله ها و کاربردهای آنها

لوله کشی گاز - لوله کشی صنعتی - لوله کشي گاز - لوله کشی ساختمان - تاسیسات ساختمان - انواع لوله ها و کاربردهای آنها
قیمت لوله کشی گاز در سال ۹۸
۸ تیر ۱۳۹۸
لوله کشی گاز - لوله کشی صنعتی - لوله کشي گاز - لوله کشی ساختمان - تاسیسات ساختمان - لله کشی گاز ساختمان
لوله کشی گاز خانگی
۱۷ تیر ۱۳۹۸
لوله کشی گاز - لوله کشی صنعتی - لوله کشي گاز - لوله کشی ساختمان - تاسیسات ساختمان -

لوله کشی گاز - لوله کشی صنعتی - لوله کشي گاز - لوله کشی ساختمان - تاسیسات ساختمان

انواع لوله ها و کاربردهای آنها

لوله ها

pvc یکی از وسیع ترین تولیدات مصنوعی در دنیاست که نوعی پلیمر یا رزین می باشد و در نتیجه پلاستیک سفت تولید می شود شرکت پلیکا تولید کننده لوله های پی وی سی است و به همین علت لوله های پی وی سی به لوله پلیکا معروف اند و از این شرکت نام خود را برداشته اند. لوله‌ی پی وی سی یکی از محصولات پر مصرف برای لوله کشی ساختمان است و همچنین در تاسیسات ساختمان به کار می روند.
لوله پلیکا در سیستم های آبیاری بالا و پایین زمین کشاورزی استفاده می شود و با لوله های pvc با داشتن یک آبیاری بارانی می تواند باعث صرفه جویی درهزینه های کشاورزان شود. حتی ازانواع لوله ها و کاربردهای آنها می‌توان برای لوله کشی آب آشامیدنی ساختمان یا فاضلاب مسکونی و شهری استفاده کرد و لوله پلیکا بر خلاف لوله کشی های قدیمی در اثر رطوبت زنگ نمی زند و پوسیده نمی شوند و در اثر فشار وارد بر آن شکسته نمی شوند زیرا لوله های پلیکا انعطاف پذیر هستند.یکی از گسترده‌ترین تولیدات مصنوعی در جهان پلی وینیل کلراید می باشد که یک نوع پلیمر یا رزین است و منجر به تولید پلاستیک سفت و سخت می شود که به اختصار به آن پی وی سی یا گفته می شود.
حتی از این مدل لوله می‌توان برای لوله کشی آب آشامیدنی ساختمان یا فاضلاب مسکونی یا در سیستم های لوله کشی گاز شهری استفاده کرد و لوله پلیکا بر عکس لوله کشی های قدیمی با وجود رطوبت زنگ نمی زند و پوسیده نمی شوند و در صورت فشار زیادنمی شکنند زیرا این لوله هاانعطاف پذیر هستند.

لوله استیل

آلیاژی که از آهن و تقریبا 2% کربن تولید شده است، استیل یا فولاد نامیده می شود. درصد کربنی که در استیل وجود دارد، مقاومت، سختی یا تردی آن را مشخص می کند. به بیان دیگر، درصد کربن موجود در آلیاژهای فولادی، نشانگر خاصیت های فیزیکی آن ها است. ماده اصلی ساخت انواع لوله استیل، استیل است. این نوع مواد مهندسی برای نصب در تأسیسات و لوله کشی گاز یا آب و صنایع مختلف استفاده می شوند.

لوله های استیل یکی از پرکاربردترین تجهیزات قابل پیاده سازی و نصب در تأسیسات ساختمان و صنعتی می باشند. از مهم ترین ویژگی های استیل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1- مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی
2دارای -سطحی صاف و یکدست
3- درخشندگی و براق بودن
4-تحمل حرارت زیاد
5- قابلیت بازیافت مجدد وقابلیت اطمینان و طول عمر بالا
این لوله ها در تأسیسات حساس انتقال نفت و گاز در لوله کشی گاز صنعتی و یا لوله کشی گاز پالایشگاه ها به کار می روند..
ترکیب عناصر دیگر با آهن، خاصیت لوله استیل را افزایش می دهد و آن را برای پیاده ساازی در تأسیسات ساختمان آماده می کند. انواع لوله استیل که برای ساخت لوله استیل استفاده می شود شامل استیل سری 300، 304، 316، 310 و 321 (لوله بدون درز) و لوله استیل درزدار با گرید تجاری 316 و 304 هستتند.

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن از گرانول های شفاف پلی اتیلن تولید می شوند که به شکل جامدهستند. پلی اتیلن، یک نوع پلیمر است که در پالایشگاه های نفت خام و در اثر واکنش های پلیمریزاسیون واحدهای مونومر اتیلن شکل می گیرد و با توجه به اینکه در چه شرایطی سنتز شده است، ویژگی های متفاوتی دارند.همزمان با گسترش جوامع بشری و با پیشرفت شهرها و روستاها، نصب لوله های مدرن در تأسیسات ساختمان و لوله کشی گاز ساختتمان به یک امر مهم و واجب تبدیل شد. با پیاده سازی و نصب لوله های جدید، ایرادات لوله های گذشته همچون خوردگی، ترک، شکست و نشتی، کاملا برطرف شد و به مرور کاربرد لوله پلی اتیلن در سایر زمینه ها نیز رواج پیدا کرد و نصب لوله پلی اتیلن در زمین های کشاورزی می تواند بسیار زیاد مصرف آب را کم کند.

لوله مانیسمان

در حالت جامع لوله های فولادی به دو شاخه درزدار و بدون درز تقسیم می شود، لوله مانیسمان از شاخه لوله های فولادی بدون درز حساب می شود. باید بدانیم که در انواع لوله ها و کاربردهای آنها لوله های درزدار بیشتر نیاز به جوشکاری دارند و به نحوی باید جریان برق با فرکانس بالا در آنها عبور کند. اما در لوله های بدون درز تا حدودی اینگونه نیست. یکی از معروفترین لوله ها در انواع لوله ها و کاربردهای آنها لوله مانیسمان معروف به آتش خور می باشد، که برای انتقال نفت و گاز، هزینه ها بسیار بالا است، از طرف دیگر روش هایی وجود دارند که هر کدام بسیار هزینه بر هستند و امنیت کار راباید بالا ببریم. روش بهینه جهت انتقال این فرآورده ها استفاده از لوله مانیسمان آتشخور است که باعث می شود انتقال گاز یا مایعات با هزینه کمتر و بالاترین امنیت انجام شود.
لوله های مانیسمان از جنس استیل و کربن و فولاد تولید می شود و سایز های استاندارد برای آن 10، 20، 40، 80 و 160 می باشد.

لوله پلاستیکی

لوله های پلاستیکی لوله هایی توخالی هستند با مقطع دایره ای شکل که اکثرا جهت عبور دادن جریان مایعات، گازها، سیالات با ذرات معلق و یا جامدات دانه بندی شده به کار می روند. با گسترده شدن جامعه ها و افزایش تقاضا برای نصب تجهیزات امن و کارا در تأسیسات ساختمان شهری و روستایی، به مرور لوله های پلاستیکی جایگزین لوله های قدیمی تر شدند به صورتی که امروزه ناظر آن هستیم که مواد پلاستیکی به بازار وارد می شوند و در تولید لوله های مختلف استفاده می شوند و کاربرد لوله پلاستیکی در لوله کشی گاز بیشتر شده است.

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت، یکی از انواع مدل لوله های پلی اتیلن است. این گروه از لوله ها در بازار با نام لوله پلی اتیلن دو جداره نیز معروف هستند و از اهمیت زیادی در لوله کشی گاز برخوردار اند. به طور کلی دو دسته از مواد اولیه پلیمری هستند که برای ساخت انواع لوله پلی اتیلن استفاده می شوند؛ پلی اتیلن PE100 و PE80 دو گرید پلیمری برای تولید این لوله ها هستند که هر یک، مخصوصیات مخصوص به خود را دارند. انواع لوله کاروگیت را می توان جزو مقاوم ترین لوله ها دسته بندی کرد. لوله کاروگیت، لوله ای دو جداره با استحکام زیاد است؛ دیواره داخلی آن ها به صورت کاملاً صاف و صیقلی و دیواره خارجی به شکل حلقه حلقه یا آجدار است. شکل ظاهری دیواره ها نقش مهمی در کاربردهای لوله کاروگیت ایفا می کنند. دیواره داخلی لوله کاروگیت، میزان اصطکاک سیال عبوری از درون لوله را به حداقل می رساند و دیواره آجدار بیرونی، استحکام بسیار بالایی به آن می دهد.
kh farmani
kh farmani
لوله کشی ساختمان - لوله کشی - لوله کشی گاز - تاسیسات ساختمان - تاسیسات گاز - لوله کشی گاز خانگی - خدمات لوله کشی با اجرا - تعمیرات و سرویس لوله کشی تاسیساتی آب ,گاز, موتورخانه شوفاژ, پکیج و شیرآلات شبانه روزی شمال, غرب, شرق, مرکز و جنوب تهران - لوله کشی گاز - لوله کشی آب - لوله کشی فاضلاب - لوله کشی شوفاژ - گاز رسانی - گازکشی - لوله کش - لوله کش گاز - تفکیک کنتور گاز - نصب شیرقطع کن گاز حساس به زلزله استاندارد مصالح اجرای گاز کشی - کنترل نشت گاز - نصب کنتور - لوله کشی دودکش - قیمت لوله کشی گاز شهری - تشکیل پرونده در سازمان نظام مهندسی و تعیین ناظر - پیمانکار (مجری) لوله کشی گاز - تأیید مهندس ناظر - نصب علم و کنتور گاز (خانگی یا تجاری) - نرخ بر مبنای متر طول لوله کشی - نرخ بر مبنای تشخیص و محاسبات مجری (چکی) - تعمیرات لوله کشی آب, گاز, شوفاژ, فاضلاب, موتورخانه, پکیج و تاسیسات، خدمات تعمیرات شبانه روزی - لوله کش, سرویسکار, تعمیرکار, نصاب, تکنسین و مجری تاسیسات با اعزام فوری در محل خدمات ما شبانه روزی و تمام نقاط تهران - لوله بازکنی - تعمیر , سرویس موتورخانه شوفاژ - تعمیرات لوله کشی - نشت یابی لوله گاز و لوله آب نصب تصفیه اب خانگی - خورده کاری فقط تهران - سرویس کولر آبی - سرویس کولر - اجرای پروژه های لوله کشی گاز، آب، شوفاژ فاضلاب, موتورخانه, پکیج و تاسیسات در ساختمان، برج و انبوه سازی، جوشکاری لوله و اتصالات گازرسانی و لوله کشی گاز و آب خانگی و صنعتی - اضافه کردن انشعاب گاز - ایستگاه های فشار قوی - نشت یابی لوله گاز - تعویض لوله های پوسیده - جوشکاری شوفاژ و لوله - خورده کاری لوله کشی گاز - نشت یابی لوله آب - نصب شیرآلات - اضافه کردن انشعاب - لوله کشی فاضلاب - نصب شیرآلات نصب آبگرمکن نصب رادیاتور - تاسیسات استخر جکوزی سونا - نصب تصفیه آب خانگی - نمایندگی ایزوگام دلیجان - تشخیص ترکیدگی لوله - رفع نم ساختمان - سرویس کولر گرفتگی چاه - خدمات موتورخانه و شوفاژ - فن کوئل - گرمایش از کف - گرمایش رادیاتوری - نصب و تعویض شیر آلات - خدمات آب و فاضلاب - لوله کشی آب توکار - لوله کشی آب روکار - لوله کشی آب سرد و گرم لوله تاسیسات موتورخانه - تعمیرات وارتقاء موتورخانه - لوله کشی شوفاژ - نصب و تعمیر پمپ - خدمات موتورخانه و شوفاژ - کشی فاضلاب شهری(اگو) - لوله کشی فاضلاب ساختمان - لوله کشی پلیکا - لوله کشی پلی اتیلن - لوله کشی پوش فیت نصب تاسیسات آب (پکیج ، آبگرمکن ..) - نصب شیر آلات ساختمان - تست باد و تاییدیه شرکت گاز - تعمیرات و خورده کاری - خطوط انتقال گاز - طراحی مسیر و جوشکاری لوله - گازرسانی اداری و خانگی - گازرسانی صنعتی و تجاری - - خدمات برقی - خدمات بنایی - نصب سینک و هود - ایزوگام - کلر استخر - محصولات لوله کشی آب - محصولات لوله کشی گاز
09121930558