لوله کشی گاز توکار - لوله کشی گاز - تاسیسات ساختمان - لوله کشی گاز خانگی - لوله کشی ساختمان

لوله کشی گاز توکار

لوله کشی گاز توکار

لوله کشی گاز توکار


شرکت تاسیسات ساختمان و لوله کشی خشت سازان کهن 09121930558

22482325

  • لوله کشی گاز خانگی - لوله کشی ساختمان - تاسیسات ساختمان - تاسیسات گاز - لوله کشی صنعتی -1
  • لوله کشی گاز 5
  • لوله کشی گاز 1
  • لوله کشی گاز 2
  • لوله کشی گاز 3
  • لوله کشی گاز 4

پیمانکار و قرارداد

پیمانکار (مجری لوله کشی گاز) باید از اتحادیه تاسیسات مکانیکی شهر، جواز کسب داشته باشد (اتحادیه تاسیسات مکانیکی صلاحیت او را تایید کرده باشد). سازمان نظام مهندسی بعنوان ناظر روی پروژه نظارت دارد. قابل ذکر است که لیست پیمانکاران واجد شرایط و دارای پروانه کسب، هر دو ماه یکبار توسط اتحادیه تاسیسات مکانیکی به دفاتر نظام مهندسی ارسال می شود و مجریان و پیمانکاران لوله کشی گاز بر اساس این لیست جهت اجرای کار (و حتی رتبه بندی) به نظام مهندسی معرفی می شوند. شخصی که با او قرارداد می بندیم باید همان مجری باشد، یا اصطلاحاً کار «دست دوم» نباشد. در غیر اینصورت، مابه التفاوت قرارداد پیمانکار اول و دوم به ما تحمیل می شود. صاحب مجوز شرکت گاز شهری، امضاکننده قرارداد، و طرف حساب ما، هر سه نفر یکی باشد. شرکت سازه کهن با ارائه کلیه مجوزهای قانونی به مشتریان محترم به صورت مستقیم و بی واسطه با شما عزیزان قرارداد تنظیم می نماید و در تمتمی مراحل همراه شماست.

تهیه مصالح کار

بهتر است که مصالح را پیمانکار تامین کند و شما روی کیفیت و قیمت مصالح نظارت داشته باشیم، زیرا: الف) پیمانکار به دلیل خرید مداوم و تجربه بیشتر، نه تنها قیمت رقابتی تری را در اختیار دارد، بلکه فروشندگان مطمئن تر و منصف تری را سراغ دارد. ب) در صورت تهیه مصالح توسط شما، به طور قطع بخشی از آن اضافه مانده و کاربری خاصی برای شما نخواهد داشت. ج) مسئولیت خوب یا بد بودن مصالح از شما سلب می شود و در صورت بروز هر گونه مشکل فنی، پیمانکار نمی تواند مدعی شود که «مصالح مشکل داشته».

استاندارد مصالح اجرای گاز کشی

الف) جنس لوله ها باید از نوع API (سپاهان یا سپنتا) باشند، در اکثر شهرها، لوله کشی گاز توکار اجرا می شود و لوله ها زیر کار می روند و ما بعداً آنها را نمی بینیم، نوع لوله ها در هنگام تخلیه آنها سر ساختمان (قبل از نوارپیچی) باید توسط کارفرما بازرسی شوند. ب) برای لوله کشی توکار، اتصالات گاز باید از نوع بدون درز باشند. (برای لوله کشی روکار می توان از اتصالات درز دار استفاده کرد.) ج) روی همه لوله ها، شیر و اتصالات گاز باید "علامت کارخانه سازنده"، "کلمه گاز" و "استاندارد ساخت" بصورت حک شده و یا رنگ غیر قابل پاک شدن نوشته شده باشد. لوله گاز باید از جنس فولاد سیاه (بدون درز یا با درز) باشد. د) "نوار" و "پرایمر" برای استفاده در لوله ها باید ساخت یک کارخانه باشند. ه) شیرهای گاز باید از نوع "ربع گرد توپکی" باشند.
parallax background

تاسیسات گاز


لوله کشی گاز طبیعی ساختمان بر اساس مقررات ملی ساختمان - خدمات لوله کشی با اجرا - تعمیرات و سرویس لوله کشی تاسیساتی آب , گاز , موتورخانه شوفاژ , پکیج و شیرآلات شبانه روزی شمال , غرب , شرق , مرکز و جنوب تهران خدمات گاز رسانی لوله کشی گاز سازه کهن لوله کشی گاز توکار و روکار تفکیک کنتور گاز خرده کاری تغییر در مسیر و … طبق استاندارد نظام مهندسی را با ما تجربه کنید

قطبی نژاد

09121930558

لوله کشی گاز

جهت کارشناسی و ارائه خدمات لوله کشی گاز خانگی تجاری و صنعتی تماس بگیرید

09121930558

لوله کشی گاز سازه کهن

شرکت تاسیسات ساختمان و لوله کشی خشت سازان کهن 09121930558

Call Now Button09121930558